
Група українських льотчиків пройшла курс підготовки у Британії
22 жовтня відбувся випуск українських льотчиків з курсу початкової льотної підготовки британських Повітряних Сил.

22 жовтня відбувся випуск українських льотчиків з курсу початкової льотної підготовки британських Повітряних Сил.

Уряд Румунії затвердив юридичний порядок навчання українських пілотів на F-16, усі витрати на навчання українських пілотів на авіабазі Фетешті буде покривати Румунія, а кошти виділять з бюджету Міністерства національної оборони.

Разом із партнерами Греція надаватиме додаткові ресурси для прискорення підготовки українських пілотів і технічного персоналу для літаків F-16.

Найближчим часом Норвегія передасть Україні шість винищувачів F-16, повідомив міністр оборони Рустем Умєров.

США змінюють підготовку українських пілотів F-16: приоритет отримали молоді курсанти, а не досвідчені пілоти.

Задля захисту енергетичної інфраструктури будуть задіяні усі рівні - інженерний, засобами радіоелектронної боротьби та силами протиповітряної оборони, активну участь братиме авіація.

Франція передасть Україні винищувачі Mirage 2000 у першому кварталі 2025 року.

Нідерланди поставили Україні перші з 24 обіцяних винищувачів F-16


Наступна група українських пілотів розпочне тренування на винищувачах F-16 в США після того, як вони пройдуть навчання з мовної підготовки.


До навчального центру у Румунії вже доставлені F-16 для підготовки пілотів, в тому числі українських.

Президент США Джо Байден доручив Міністерству оборони США розширити навчання українських пілотів F-16, у тому числі шляхом підтримки підготовки ще 18 пілотів наступного року.

Міністр оборони України Рустем Умеров повідомив, що Україна активно веде переговори з партнерами про постачання винищувачів окрім F-16.

У Франція завершені навчання першої групи українських льотчиків на літаках Alphajet.

Під час офіційного візиту делегація Міністерства оборони України до Швеції були обговорені співпраця у сфері підготовки українських льотчиків та стан передачі Україні літаків повітряної розвідки та контролю ACS 890.


До кінця цього року Україна отримає ще одну партію літаків F-16 від Данії.

Україна потребує польських МіГ-29, однак для передання необхідна допомога партнерів у питанні повітряного патрулювання над Польщею.

Результаты 121 - 140 из 3777